Реконструкція парку на Дніпропетровщині

У Межовій з’явилася сучасна зона відпочинку. Її облаштували в центральному парку селища. Зробили затишні алеї з лавами, спортмайданчик та роллердром. Відновили і головну прикрасу парку – фонтан. Реконструкцію провели обласним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Реконструкція центрального парку в селищі Межова – частина обласного проекту «Територія комфорту», який запустили цьогоріч, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Сучасні зони відпочинку створюємо в різних містах та селищах області. Все – за стандартом комфорту: осучаснюємо від алей до освітлення. Власний затишний куточок тепер мають і мешканці Межівської ОТГ».
 
Центральний парк у Межовій давно перетворився на руїни, кажуть мешканці селища. На додачу до порепаного асфальту – ще й зруйнований вщент фонтан. Натомість тепер, після реконструкції, парк не впізнати. Доріжки викладені новою бруківкою. Всюди – лави, урни. Осучаснили й освітлення. А ще – відновили фонтан: його наново виклали плиткою. У парку облаштували спортивний майданчик. Там установили турнікети. Неподалік – роллердром. На газонах висадили хвойні дерева та троянди.

 

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/