«ЗАГУДІЛА БОТОФЕРМА» Павло Лещинський

На изображении может находиться: 1 человек, стоит
Боти часто пишуть щодо правління президента Зеленського: «Жаль времени потраченного зря».
Я запитую, але не отримую відповіді: На що ви його дарма витратили?
Справді, час — це те, що неможливо повернути. Але ж це особистий час!

 

Перечитайте коменти тролів щодо останнього відеозвернення президента, в них роздратування на межі ненависті до людини, яка нічого їм не зробила, тим більше поганого!
Більше того, в попередньому житті його «кривляння, ужимки, міміка, гундосіння», як написала одна жінка, виклИкали сміх у мільонів людей, бо він талановитий актор, сатирик і гуморист!
А ще він режисер і продюсер, а звичка доводити публічні виступи до досконалості — то є ЗВИЧКА…
Не зовсім впевнений, що саме вклала у словосполучення «дешевий коктейль» та сама дописувачка, але на мій погляд його звернення цілком зрозуміле КОЖНОМУ, хто його слухав і дивився. Бо він СВІЙ для народу!
Так, президент дещо роздратований тим, що вимушений боротися не тільки з війною, економічними проблемами, COVID-19, природними лихами тощо, а ще й з пристаркуватими олігархами з «круговерті вождів», які не змирилися із втратою джерел свого збагачення, включили всі свої потужності (ЗМІ, награбовані гроші, власні інтереси і кумівство) ПРОТИ законно обраного президента, молодого порядного хлопця, якому вистачило хоробрості і рішучості СПРОБУВАТИ зламати систему, що існує вже 103 роки!

 

 

Якщо це спробувати зрозуміти, якщо побачити в Зеленському свого 40-річного сина, вдалого бізнесмена, чесного сім’янина, який поважає батьків, любить дружину і дітей, який не зрадив друзів, то поясніть, як може така людина викликати, як пише в своєму посиланні все та ж жінка, «почуття відторження на межі фізичної огиди»?
Ви, пані, або ніколи не були матірью, або не сповна розуму, або дуже-дуже пригнічена життям жінка, або… продажний троль, якому наср@ти на себе і всіх, аби гроші платили вчасно…
Так, мені шкода таких як Ви…
Бережіть себе, своє життя і свою совість!
Бог Вам у поміч…