Візьми і зроби! Приклад криворіжців

На мікрорайоні Східний 3 багато місця та неупорядкованої території. В спеку немає де сховатись , щоб посидіти з насолодою на свіжому повітрі, а взимку взагалі на вулиці не цікаво. Місцева влада не дуже балує містян своєю увагою. Тому небайдужі мешканці взялися за благоустрій свого мікрорайону самі.

На изображении может находиться: 1 человек, обувь и на улице

 

Активна жителька району, Наталія Ніколайчук, підтримала ініціативу Дмитра Шкуропата,  депутата районної ради від «Сила людей», і отримавши   старі списані лавки, організувала групу у Фейсбук, залучила мешканців та зібравши невелику кількість коштів, почала активну діяльність по реставрації лавок.

До ідеї долучився , відомий всьому Кривому Рогу, благодійник Юрій Мілобог і переказавще  кошти в сумі 1000 грн на реставрацію.

На допомогу  прийшов волонтер Микола Фролов. Молодий та рукастий Майстер кілька тижнів підряд, разом з пані Наталією , шкурили, торцювали, знаміли стару фарбу та наносили нову. До них долучалися інші активні громадяни і ось, врешті решт кілька лавочок  вже мають прийстойний вигляд.

 

 

На изображении может находиться: 1 человек, на улице

 

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, дерево, обувь и на улице

Так було!

На изображении может находиться: люди сидят и на улице

Так стало!

На изображении может находиться: люди сидят и на улице

І хоча поки що лавки просто поставили у дворі та навколо нього, навесні планується ще благоустрій цих зон відпочинку. Вже є ідеі, і навіть ресурс! А головне — є бажання запальних сердець не чекати від когось подачок, а самим творити красу, затишок та добробут свого району!