Жодних проблем з виданням російськомовних книг

Попри заяви окремих політиків та низки ЗМІ, в Україні немає жодних проблем з виданням російськомовних книг, а твори письменників Михайла Булгакова та Бориса Акуніна можна придбати в центрі Києва. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

 

0ae5854b42f7495e3fb615c1df85a3fe_1612539337_extra_large

«Я міг би докладно розповісти, що за даними Книжкової палати, включно з минулим роком, «Майстра і Маргариту» в Україні видавали 39 разів. Що цей роман є у шкільній програмі. Що на ввезення «Майстра і Маргарити» видано 14 дозволів», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що лише одному видавництву, відповідно до українського законодавства, було відмовлено у ввезенні примірників роману «Майстер і Маргарита».

«Але не через Булгакова, а через передмову, де вказані діячі, які підтримали анексію Криму. Коротше кажучи, новина про заборону Булгакова в Україні – це, як сказав би професор Преображенський, маячня космічного масштабу», – наголосив Володимир Зеленський.

За словами Глави держави, у самому центрі Києва можна вільно придбати книги, видані російською мовою. Проте деякі ЗМІ, народні депутати та експерти, ігноруючи цей факт, вводять суспільство в оману.

«Відповім цитатою вже іншого письменника, російського опозиціонера Бориса Акуніна: «Найгірше зло те, що добром прикидається». Як на мене, дуже підходить вищезгаданим товаришам, вищезгаданим ЗМІ. Вони ж, до речі, точно так само брехали, що Україна заборонила книги Акуніна», – зауважив Володимир Зеленський.