Трагедія у Харкові

Пожежа у житловому будинку у Харкові класифікується як надзвичайна ситуація державного рівня. Про це йшлося під час екстреного брифінгу керівників Національної поліції України Ігоря Клименка та Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна 21 січня.

f326f6b-harkiv690

Цього дня у Харкові трапилася жахлива трагедія: внаслідок пожежі загинуло 15 людей. Микола Чечоткін повідомив, що інформація про пожежу у двоповерховому житловому будинку у Харкові надійшла о 15:03: «Спочатку туди прибули перші підрозділи служби з надзвичайних ситуацій — чотири одиниці техніки і пожежна драбина. О 16:14 пожежу було локалізовано на площі 100 квадратних метрів. О 16:53 пожежу повністю ліквідовано. У ліквідації пожежі було виявлено 15 загиблих осіб, 5 осіб – госпіталізовано до лікувальних закладів. За всіма ознаками пожежа класифікується як надзвичайна ситуація державного рівня».

Також глава відомства закликав громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо в холодний період при використанні приладів для обігріву.

Микола Чечоткін та Ігор Клименко висловили співчуття рідним та близьким загиблих у пожежі.