Свято для «Сонечків» у Кривому Розі

Святкування нового року вже почалося у Кривому Розі. А отже, Новорічне свято має бути у всіх! Саме так , можливо , подумали у ГО «Криворізька фундація майбутнього» і провели майстер-клас із виготовлення новорічних оберегів. До участі у заходу долучилися  18 сімей з особливими дітьми ГО «Ми можемо».

 

Фото: Олександр Водолазський

Для кожного учасника була підготовлена заготовка, різні ялинкові прикраси , шишки та гілочки сосни чи ялинки. Дітлахи робили оберіги на наступний рік, а святий Миколай з помічниціев пригощав їх солодкими поадрунками.

Дітки танцювали та водили хороводи, адже вони мали показати Миколаєві, що вони були чемними і теж йому приготували свято.

» Для наших діточок таке спілкування дуже важливе, адже на таких заходах вони обмінюються своїми емоціями, зустрічаються із друзями та  не відчувають себе іншими.» — прокоментувала керівник ГО «Ми можемо», Тетяна Верхоломчук.

 

Тетяна Верхоломчук зазначила, що такі дітки проявляють себе у творчості  дуже цікаво- вони опираються на свою інтуіцію, тому однакових оберігів не було. Кожен мав свою індивідуальність.

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Наталя Король, люди стоят и в помещении

Криворізбка Фундація майбутнього не вперше свторює для особливих діток якісь проекти чи заходи. Минулого року дітлахи відпочивали на морі. З ними працювали психологи та інші спеціалісти.

Хочеться додати, що такі ініціативу мало уваги привертають у ЗМІ, адже немає трешової інформації. Але це саме те, що складає сьогодення нашої ромади, а отже кожен такий захід набагато важливіший, аніж чергва аварія чи інша негативна інформаці.

Якщо у вас є ціка інформація чи новина, пишіть на адресу редакції і вона буде розглянута та опублікована : nefertiti72-72@ukr.net

Добавить комментарий