Свято для «Сонечків» у Кривому Розі

Святкування нового року вже почалося у Кривому Розі. А отже, Новорічне свято має бути у всіх! Саме так , можливо , подумали у ГО «Криворізька фундація майбутнього» і провели майстер-клас із виготовлення новорічних оберегів. До участі у заходу долучилися  18 сімей з особливими дітьми ГО «Ми можемо».

Для кожного учасника була підготовлена заготовка, різні ялинкові прикраси , шишки та гілочки сосни чи ялинки. Дітлахи робили оберіги на наступний рік, а святий Миколай з помічниціев пригощав їх солодкими поадрунками.

Дітки танцювали та водили хороводи, адже вони мали показати Миколаєві, що вони були чемними і теж йому приготували свято.

» Для наших діточок таке спілкування дуже важливе, адже на таких заходах вони обмінюються своїми емоціями, зустрічаються із друзями та  не відчувають себе іншими.» — прокоментувала керівник ГО «Ми можемо», Тетяна Верхоломчук.

Тетяна Верхоломчук зазначила, що такі дітки проявляють себе у творчості  дуже цікаво- вони опираються на свою інтуіцію, тому однакових оберігів не було. Кожен мав свою індивідуальність.

Криворізбка Фундація майбутнього не вперше свторює для особливих діток якісь проекти чи заходи. Минулого року дітлахи відпочивали на морі. З ними працювали психологи та інші спеціалісти.

Хочеться додати, що такі ініціативу мало уваги привертають у ЗМІ, адже немає трешової інформації. Але це саме те, що складає сьогодення нашої ромади, а отже кожен такий захід набагато важливіший, аніж чергва аварія чи інша негативна інформаці.

Якщо у вас є ціка інформація чи новина, пишіть на адресу редакції і вона буде розглянута та опублікована : nefertiti72-72@ukr.net