СПИСОК ПОРОШЕНКО

Закінчуються 5-ть років “Життя ПО – НОВОМУ” під керівництвом П. Порошенка.
Довідка із “Вікіпедії”. Порошенко у минулому член політради СДПУо Медведчука, засновник Партії Регіонів, займав посаду секретаря РНБО при президенті Ющенку і був звинувачений у корупції, працював міністром економічного розвитку в уряді Азарова. Олігарх Порошенко власник корпорації «Рошен», кількох автомобільних і автобусних заводів, 5- го телеканалу.
На изображении может находиться: 1 человек

Під час Революції Гідності Порошенко перетворився у “палкого революціонера” і з ковша грейдера ганьбив свого попередника, якому вірно служив. Після організованої олігархічними ЗМІ пропагандистської компанії, що президента треба вибирати в один тур, адже в бюджеті немає грошей, виборці проголосували за “однотурового” Порошенка, повіривши його передвиборній програмі «Жити по- новому».
Порошенко обіцяв змінити життя українського народу: українці будуть жити вільно, жити безбідно, жити чесно, жити безпечно. Він також обіцяв закінчити війну за декілька тижнів.
Порошенко обіцяв , ставши президентом продати весь свій бізнес у тому числі і бізнес в Росії, зокрема Липецьку фабрику «Рошен».
Але цього не відбулося і навпаки його бізнес розширився і процвітає, до сих пір Порошенко володіє незадекларованими зерновим та крохмальним бізнесом в Росії. Тож, не дивно, що Порошенко здійснює злочинну політику сприяння агресору. Україна не просто нарощує торгівлю з Росією, вона торгує з РФ стратегічними матеріалами. У 2017 р. з України в Росію відправлено понад 600 тис. титанового концентрату, а це
стратегічний матеріал для виготовлення снарядів, ракет, літаків та ін. зброї, з якої вбивають українців. На завод Фірташа у Крим поступає електроенергія з України! Торгівля із заклятим ворогом Росією нарощує темпи не дивлячись на пафосну заяву — цитату Порошенка « Прощай немитая Росія». Так у 2018 році імпорт товарів з Росії зріс на 38 % у порівнянні з 2017 роком. У свою чергу
2
обсяг експорту з України в РФ становить 1187,2 млн доларів (93,6% відповідно).
Активи Порошенка з початку 2014 року виросли в рази. В 2017 були опубліковані «Райські папери, в яких фігурували офшорні компанії Порошенка і як завжди, брехня з його уст, що все законно .
Впровадження схеми “Ротердам +”, яка внаслідок закупівлі вугілля за завищеними цінами призвела до підвищення тарифів на комунальні послуги та забезпечили понад 20 млд. гривень прибутку олігархам Ахметову та Порошенку, що став співвласником компанії ДТЕК. Після чергових підвищень тарифів на комунальні послуги ця сума прибутків зростатиме.
Свіжий приклад пограбування України. У жовтні 2018 року фірма «Аркона Газ-Енергія», пов’язана з оточенням президента, без аукціону. отримала спецдозвіл на видобуток газу та нафти на Полтавщині на 20 років.
За вказівкою Порошенка було закрито кримінальне провадження на колишнього міністра екології часів Януковича Злочевського, взамін на входження останнього, під виглядом інвестора у газовий бізнес, з подальшим спільним розподілом прибутків між компаніями Злочевського і Порошенка 50/50.
Порошенко зловживає владою з метою виграшу тендерів та постачання українській армії за завищеними цінами обладнання. Під час війни доведений до банкрутства виробник військових вантажівок КРАЗ і тільки для того щоб продавати в армію вантажівки зроблені на заводах Президента. Заводи Порошенка постачають в ЗСУ непотріб зібраний в пустих цехах “Богдана” з імпортних машинокомплектів та дешевих китайських двигунів, непристосованих для військового пального.
Порошенко взяв під контроль парламент, перетворивши його у свою маріонетку, що призвело до тотальних негативних — загрозливих наслідків для України, він завів у ВР зручних йому корумпованих злодіїв, а також командирів добровольчих загонів які виконують його волю і голосують за антинародні закони.
3
Він винен у формуванні малокомпетентного та корумпованого уряду, який нездатний вивести Україну з глибокої соціально-економічної кризи, а навпаки, тільки поглиблює її.
Родини загиблих на Майдані звинувачують Порошенка у тому, що до сих пір не було покарано винних у розстрілах протестувальників. Вина Порошенка у тому, що він призначав не компетентних, зручних, йому прокурорів які спеціально розвалювали кримінальні справи, а суди відпускали вбивців та злочинців.
Підтвердженням цього є призначення генеральним прокурором свого кума Луценка, який не має юридичної освіти. Цей горе- прокурор виставляє себе на посміховисько з поданнями на зняття депутатської недоторканості та арешти. Тепер ці «арештанти» не вилазять з ефірів ТБ.

До цього часу не посаджено у в”язницю справжніх злочинців, однопартійців Януковича які грабували Україну. Верхівка ПР переховується за кордоном, а решта “пятої колони” сидить у ВР і підгoлосовує неіснуючій коаліції.
Порошенко “проштовхнув” судівську антиреформу, чим вплинув на значне погіршення стану в судівництві і правовом захисту громадян. Зараз більшість кишенькових судів виконують його волю, відпускають злочинців і засуджують добровольців та справжніх опозиціонерів.
Порошенко винен у розвалі роботи антикорупційних органів які були створені за допомогою США. Він, замість того щоб боротися з корупцією сам її очолив.
Порошенко має пряме відношення до руйнування банківської системи України, величезного пограбування юридичних і фізичних осіб через корупційні схеми керівництва НБУ, яке комплектував і покривав особисто Порошенко.
Він відповідальний за повний провал Української дипломатії, бо у світі й досі трактують російську війну проти України як внутрішній конфлікт.
4
Порошенко скрив у декларації наявність незадекларованого майна, корпоративних прав та коштів на суму понад 25 млн. доларів, зокрема бізнес
в Росії та віллу в Іспанії, то і не дивно, враховуючи те, що основні риси характеру Порошенка це паталогічна здатність до наживи та брехні.
Під час своїх виступів Порошенко постійно називав війну на сході України АТО і тільки через чотири роки війни оголосив про заміну незрозумілого(злочинного) АТО на незрозуміле “ООС”?? Порошенко на протязі майже п”яти років не виконував імперативну вимогу Конституції,
і закону про оборону — не запровадив вчасно воєнного стану в зоні бойових дій і в прилеглих до неї районах. Тільки тоді, коли його рейтинг обвалився до мінімуму Порошенко “проштовхнув” через ВР “закон про воєнний стан” з метою фальсифікації президентських виборів і утриматися при владі.
Порошенко провалив організацію оборони на фронті, призначивши на посаду міністра оборони тілоохоронця Гелетея, а начальником Генштабу некомпетентного Муженка. Така злочинна поведінка Порошенка призвела до надзвичайно тяжких наслідків і великих людських жертв та втрат територій. Він несе відповідальність за Іловайську та Дебальцевську трагічні поразки.
За офіційними даними в Іловайському котлі вбито 366, поранено 429 і опинилися у полоні 300 військових. У період з 15 січня по 18 лютого 2015 року у боях в районі Дебальцевого загинуло 110 бійців, 270 отримали поранення, 18 зникло безвісти, 7 потрапили в полон. Насправді, втрати набагaто більші.
Порошенко завів Україну в путінський капкан так званих “Мінських домовленностей” і вперто дотримується їх досі, замість того аби шукати з них вихід. Адже, за Мінським договорняком, Росія миротворець, а не сторона конфлікту.
За час “головнокомандування” Порошенка відбулося п”ять вибухів боєприпасів на складах і було знищено біля 70 % запасів боєприпасів. За склади з боєприпасами, що згоріли за останні два роки міністр Полторак
5
нагороджений Порошенком орденом Богдана Хмельницького, а Муженко і надалі залишається на своїй посаді.
Порошенко здійснює переслідування опозиційних політиків та активістів. Не розслідувані резонансні вбивства та напади на журналістів і активістів. На службі у Порошенка і Авакова знаходяться загони камуфляжних “добровольців”, тітушок, та бандитів озброєних вогнепальною зброєю та “новітніми”засобами : зеленкою, кислотою, нечистотами…Так облита кислотою активістка К. Гандзюк померла від жахливих опіків і винуватці до сих пір не понесли покарання.
З 1 по 8 січня 2018 “головнокомадувач” з родиною під вигаданими прізвищами, скрито, відпочивав на Мальдівських островах, для цього ним був орендований окремий острів.
Рейтинги України за час володарювання Порошенка :
за рівнем корупції 131 місце після Гондурасу;
за рівнем економічної свободи 166 місце;
за рівнем бідності останнє місце в Європі.
За ці та інші злочини Порошенко заслуговує пожитєвого тюремного ув”язнення. Щоби уникнути цього, він заявив, що буде балотуватися у президенти. Зараз вже вся Україна завалена його рекламою. Провладні зомбоящики перейшли на круглодобову роботу.
Порошенко створив свій новий пропагандиський телевізійний канал “Прямий” і залучив для цієї брудної роботи російських гастарбайтерів — журналістів Ганопольського та Кисельова. Цей телеканал, зареєстрований на регіонала Макеєнка, хоча фактичним власником є Порошенко, 5 -й канал залишається і надалі його власністю.
В оновленій ЦВК, у Порошенка налічується 9 своїх “підрахуїв” (із 17). Прогнозують і це вже підтверджується, що наступна виборча компанія буде однією з найбрудніших у сучасній Україні.
6
Порошенко, через ВРУ “проштовхнув” створення Mіністерства інформаційної політики, для другого свого кума Стеця.Там “трудиться”цілий загін ботів, котрі разом із придворними “політолухами – тарасиками”не вилазять з ефірів і прославляють “реформатора” та його “успіхи”.
Порошенко толерує рабіновичів та бойків, яких він збираться перемагати у другому турі. Для цієї справи підключився друг Порошенка, кум Путіна Медведчук зі своїми телеканалами (112- м та News One).
Ось до яких жахливих та трагічних наслідків, за неповних 5-ть років, привело володарювання Порошенко. “Жити по-новому” від цинічного бариги це: мародерство, жебрацтво, розкрадання та нищення України.
Вже довгий час, спеціально (для шахрування результатів виборів на користь діючого режиму і для маніпулювання з держбюджетом) не проводився перепис населення і по непідтвердженими даними зараз в Україні залишилося біля 35 мільйонів жителів. Всі активні та здібні люди виїхали за кордон з метою заробітку, бо в Україні люди приречені на виживання.
Цей матеріал (“пам”ятка”) для електорату, котрий здатний забувати і вірити в обіцянки.
За основу взяті: матеріали журналістських розслідувань,неспростовані факти, дані із Вікіпедії, власні спостереження та ін. матеріали із засобів масової інформації.
Матеріал підготував Борис Луців