Міністерство «небайдужих сердець»

Мінветеранів має зробити все, щоб допомогти ветеранам реалізуватися у цивільному мирному житті. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

aadedab6c64a1c2349f289efbb9b81b3

За її словами, держава зобов’язана забезпечити ветеранів захистом, відновленням, соціальною опікою та можливостями для самореалізації.

«Питання ветеранів і сімей загиблих, проходять через мою душу. Тому  докладатиму усіх зусиль, щоб відомство стало міністерством людського розвитку,  національної стійкості, міністерством «небайдужих сердець» відносно наших ветеранів. Через російську агресію війна на сході продовжується і ніхто не може гарантувати, що завтра нам не доведеться разом з ними знову відстоювати країну», – сказала Міністр.

На переконання Юлії Лапутіної, важливо, щоб родини загиблих також відчували турботу та захист від держави: «Щоб їхніх дітей не забули та пам’ятали, щоб рідні розуміли та відчували, що їхні сини загинули за Україну, а курс країни – це гідне життя, курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію, демократичний розвиток».