Історія кохання. Людмила Петрова (Роботи конкурсантів)

Знаєш, я до цих пір намагаюся тебе відшукати у цьому величезному безмежному світі.
Коли опускається втомлений вечір на сплячі будинки і все покривається густим покривалом з сивого туману, тоді я закриваюся в затишному куточку своєї душі і просто мрію про нас.
FB_IMG_1582926035851

Мене обіймає своїми руками примхливий вечір і відносить в той невідомий край де мешкаєш ти. Я перетворююся на вітер і починаю бушувати над кронами дерев згинаючи старе гілля. Заглядаю під кожен листочок сумного клену, вічно закоханої берези, стрункої тополі в надії знайди тебе.
Але тебе немає і я злітаю вище, піднімаючи вгору опале осіннє яскраво-забарвлене в строкаті кольори листя. Таке відчуття, що в них переливаються всі барви веселки і в них вирує життя. Листя крутиться в красивому піруеті і я утихаю. Я втихомирююся приборканою, тихо спостерігаючи, як вони падають вниз танцюючи прекрасний вальс, що зачаровує. Так могли б танцювати ми.
Я нудьгую і сумую, і тому я без поспіху ногами шаруджу опалим листям. Я йду в глуху тишу і думаю… і думаю про те, чого не може бути.
Мене огортає сум і я перетворююся на дрібний дощ, теплий затяжний дощ. Мої сльози крапельками падають на землю і просочуються глибоко вниз. Вони наповнюються смутком, що я не можу знайти тебе.
У затишному місці, де заснула стара круча, я пробиваюся джерелом і мої сльозинки оживають, вони мчать стрімко тобі на зустріч. Я згинаюся немов строката стрічка і з силою просочуюся між похмурих скель наповнюючись джерельною живою водою. Я думаю про тебе і мене несе швидкоплинно неспинною річкою, омиваючи на дорозі всі береги. Думки про тебе додають мені ковток свіжого повітря і я без перешкод вируючою, величезною річкою мчу хвилями в безмежне таємниче море.
У морських просторах гойдаючись слабкою хвилею, я від втоми дивлюся на нічне спляче небо. Я шукаю тебе серед тисячі зірок, але лише величезний яскравий місяць своїм блідим світлом осяває мені дорогу до тебе. Густий туман простелюється над горизонтом і я починаю дрімати… я засинаю в надії побачити тебе уві сні. Я втомилася.
Якщо ти прокинешся раптово від кришталевого звуку, а за вікном подає дощ, то знай, це плачу я. Не лякайся, якщо раптом розбушується вітер, знай, що я скоро заспокоюся милуючись піруетом танцюючого листя, яке малює свої па. Коли ти підійдеш до вікна, ти побачиш на шибці звивисті потоки , це мої сльози, які котяться на моїх щоках. Не сумуй, а посміхнися мені і я це відчую.
Я розумію, що все це марно і мені пора припинити пошуки того чого немає. Тому я розчиняюся німою тишею і протягуюся по нічному небі оксамитовою пеленою, перетворюючись на молочний шлях, хоча і чую слабке ехо серед мерехтливих зірок, який доноситься з нізвідки, що все це не даремно.