Застосунок Резерв+ планують перетворити на онлайн-ТЦК – у Міноборони озвучили плани
10:47, 29 серпня 2024
У Міноборони хочуть перетворити Резерв+ на онлайн-ТЦК.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA
Застосунок Резерв+ планують перетворити на онлайн-ТЦК, а також додати опцію онлайн-рекрутингу для мобілізації у «два кліки». Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в інтерв’ю Forbes Ukraine.
«Оновити свої дані через «Резерв+» змогли 3,2 млн людей. Зараз у нас є великий план, як перетворити «Резерв+» на ТЦК онлайн», — заявила вона.
Крім того, що додають опцію онлайн-рекрутингу з можливістю підписати контракт або мобілізуватися у «два кліки», також у роботі три типи відстрочок: для багатодітних сімей, людей з інвалідністю та студентів денної форми навчання.
«Іноді користувачі плутають «Резерв+» з абсолютним захистом від необхідності виправлення своїх даних в ТЦК. Це не відповідає дійсності. Для повної інтеграції онлайн-послуг, таких як постановка на військовий облік, потрібен час. Це займе близько пів року, аби вибудувати роботу бекенд системи у ТЦК», — додала Черногоренко.
За словами заступниці міністра, у планах Міноборони досягти 500 000 користувачів «Армії+» з поточним функціоналом. Ідеться про електронні рапорти, опитування та Армія ID. Також планують додати в Армію+ найзатребуваніші типи рапортів.
Окрім того, у планах розширити функціонал Резерв+, включаючи додавання відстрочок і впровадження онлайн-рекрутингу.
«Це амбітне завдання, але я впевнена, що ми це зробимо. Ми також додамо можливість включення фотографії в електронний військово-обліковий документ», — зазначила вона.
До того ж, є ще декілька послуг ТЦК, які Міноборони планує перевести у Резерв+.
«Проте наразі обіцяти можу лише відстрочки та онлайн-рекрутинг. Ми пропонуватимемо онлайн-рекрутинг у співпраці з іншими платформами», — зауважила Черногоренко.
Щодо функції, які дозволяє користувачам Резерв+ згенерувати направлення онлайн на ВЛК, про яку оголосили два місяці тому, то вона буде запущена восени, кажуть у Міноборони.
Раніше «Судово-юридична газета» писала, що відсутність механізму автоматичного надання і продовження відстрочки провокує корупційні ризики і ставить громадян у нерівні умови.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.