Верховна Рада вдосконалить законодавства, що діє у сфері захисту критичної інфраструктури

verxovna rada vdoskonalit zakonodavstva shho diye u sferi zaxistu kritichnod197 infrastrukturi 66ccab50dc529 Верховна Рада вдосконалить законодавства, що діє у сфері захисту критичної інфраструктури

Верховна Рада вдосконалить законодавства, що діє у сфері захисту критичної інфраструктури

13:52, 22 серпня 2024

Верховній Раді рекомендують прийняти у другому читанні законопроєкт щодо захисту критичної інфраструктури.

Джерело фото: rada.gov.ua

Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні законопроєкт 10409 щодо захисту критичної інфраструктури України.
Так, Комітет підготував до розгляду у другому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо уточнення повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту та інших державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури з урахуванням пропозицій і зауважень суб’єктів права законодавчої ініціативи.
До законопроєкту надійшла 31 поправка, із них пропонується: врахувати – 10; врахувати редакційно – 3; врахувати частково – 1; відхилити –17.
Крім того, під час підготовки до другого читання були враховані зауваження Головного науково-експертного управління. Також, розглянувши зауваження Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проєкту Закону запропоновано остаточну редакцію тексту статей законопроєкту.
Метою законопроєкту є удосконалення законодавства, що діє у сфері захисту критичної інфраструктури, а також підвищення ефективності реалізації державної політики у зазначеній сфері.
Завданнями законопроєкту є:

забезпечення унормування повноважень державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури;
приведення положень Закону України «Про критичну інфраструктуру» у відповідність із поточною системою центральних органів виконавчої влади.

Таким чином Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому як Закон.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.