В Україні має діяти промисловий патріотизм

Промисловий прагматизм і патріотизм — ці прості речі, які мають бути в Україні і ми для цього вже багато чого зробили. Українці, замовники мають надавати пріоритети українським виробникам.

99176-705

Про це наголосив під час ефіру на каналі “Прямий” Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

“Публічні закупівлі – це найсильніший інструмент впливу на економіку, який є. Ми зараз його дошліфовуємо. І він буде ефективний, він буде підтримувати виробництво в Україні. Не треба казати, що це тільки українські товари, ні. Немає жодного складного товару, який вироблений в кожній окремій країні. Є кооперація. Ми – частина кооперації. І ми прагнемо бути частиною, прагнемо бути включені в ці міжнародні ланцюжки виробництва”, — зазначив Ігор Петрашко.

Також він наголосив, що наразі на підтримку національного виробника проводяться антидемпінгові розслідування, які є сигналом надавати перевагу саме своїм.

Водночас Міністр звернув увагу на те, що самі українські виробники мають виробляти дійсно якісний і конкурентний продукт.

“Ми хочемо перший раз за історію зробити, щоб український виробник був гордий за свій продукт, і мав можливість продати. І в першу чергу – українському споживачу”, — додав Міністр.