Україна може не сплачувати фінансові внески за участь у низці програм ЄС — Президент підписав закон
17:23, 2 січня 2025
Зупинення зобов’язань України щодо сплати фінансових внесків у зв’язку з угодами про приєднання до програми Євросоюзу.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA
Україна отримала можливість не сплачувати фінансові внески у зв’язку з угодами про приєднання до програми Євросоюзу. Президент України Володимир Зеленський підписав Закон 4137-IX, яким ратифікується відповідна угода між Україною та ЄС.
Рішення, зокрема, зумовлено триваючою збройною агресією рф проти України та її негативним впливом на доходи державного бюджету України.
Згідно з фінансово-економічними розрахунками, звільнення України від сплати відповідних фінансових внесків дозволить заощадити протягом 2021-2027 років приблизно 3,16 млрд гривень коштів державного бюджету країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.
закон
ЄС
президент
Україна
Володимир Зеленський
Євросоюз