У київському метро стався збій з оплатою проїзду

u kid197vskomu metro stavsya zbij z oplatoyu prod197zdu 67b7d8dfc2afc У київському метро стався збій з оплатою проїзду

У київському метро стався збій з оплатою проїзду

10:13, 19 лютого 2025

Через технічний збій тимчасово була недоступна оплата проїзду банківською карткою.

У середу, 19 лютого, в роботі метро Києва стався збій. На «червоній» гілці підземки виникли проблеми з оплатою проїзду. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.
«На турнікетах деяких станцій «червоної» лінії метро через технічний збій тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою», — йшлося у повідомленні.
Проблеми з турнікетами фіксувалися на станціях від «Академмістечка» до «Вокзальної». Від станції «Університет» до станції «Лісова», на «синій» та «зеленій» лініях турнікети працюють у звичайному режимі.
Згодом у КМДА повідомили, що оплату проїзду банківською карткою відновили на всіх станціях метрополітену.

Київ
метро