Після використання Grammarly американської студентці відмовили в стипендії

Grammarly використання

За даними New York Post, 21-річній студентці Марлі Стівенс відмовили в стипендії та поставили на академічний випробувальний термін через виявлені сліди використання штучного інтелекту під час написання роботи системою антиплагіату. Проте сама студентка це категорично заперечує.

Марлі Стівенс навчається в Університеті Північної Джорджії у кампусі Далонега, вивчаючи гуманітарні науки та адміністрування. Вона стверджує, що використовувала лише Grammarly, додаток до браузера, який коригує орфографію та пунктуацію, для редагування роботи з кримінального права, яку вона подала в жовтні.

Grammarly — це онлайн-платформа, заснована в Україні, яка використовує штучний інтелект для покращення письмового спілкування англійською мовою. Вона допомагає підвищити якість текстів, надаючи рекомендації з правопису, чіткості та стилю.

Проте після того, як антиплагіатне програмне забезпечення TurnItIn.com виявило в роботі сліди використання штучного інтелекту, студентка автоматично отримала негативний результат та втратила стипендію. Після проведення дисциплінарного слухання її поставили на академічний випробувальний термін.

На системі, яку використовують студенти для подання робіт, встановлено програмне забезпечення для виявлення плагіату.