Офіс Держекоінспекції відкрили у Кривому Розі

Урочисте відкриття Офісу центрального апарату Держекоінспекції відбулося сьогодні у місті Кривий Ріг, що буде спеціалізуватися на промисловому забрудненні.

Рішення щодо створення підрозділу ДЕІ у Кривому Розі пов’язане з роботою великих промислових підприємств у Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях.

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко під час відкриття нового підрозділу зазначив, що рішення щодо переїзду частини центрального апарату  Держекоінспекції було прийнято улітку минулого року.

«Проведено велику роботу з Держекоінспекцією та багатьма органами виконавчої влади.  І я дуже вдячний усім, хто брав участь у цьому процесі. Сьогоднішнє відкриття офісу ДЕІ — це один із кроків, що передбачений у рамках комплексної реформи. Сподіваємось, що сьогодні Верховна Рада України розгляне у першому читанні проект Закону № 3091 «Про державний екологічний контроль», який зможе докорінно змінити ситуацію, впровадить дієвий інститут контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, забезпечить  оперативне виявлення порушень. Також маємо надію, що найближчим часом будуть внесені зміни до Кримінального Кодексу, які посилять відповідальність за екологічні правопорушення», — наголосив заступник Міністра.

Офіс облаштований лабораторією з сучасною технікою для контролю якості атмосферного повітря та водних ресурсів. Це дасть змогу посилити контроль за дотриманням природоохоронного законодавства у промислових регіонах країни.

Новий підрозділ знаходиться  за адресою м. Кривий Ріг, вулиця Героїв АТО, 92.