На сайті Офісу Президента з’явилася петиція щодо підтримки військовополонених

na sajti ofisu prezidenta zyavilasya peticiya shhodo pidtrimki На сайті Офісу Президента з’явилася петиція щодо підтримки військовополонених

На сайті Офісу Президента з’явилася петиція щодо підтримки військовополонених

19:41, 24 серпня 2024

Командир морської піхоти пропонує соціальний проєкт «Прапор Надії» для підтримки полонених українських військових.

Джерело фото: AFP

Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Белінського, оборонець Маріуполя Сергій «Волина» Волинський, ініціював запуск соціального проєкту «Прапор Надії». Про це йдеться в петиції, опублікованій на сайті Офісу Президента. Цей проєкт має на меті підтримати боротьбу за повернення українських військових, що перебувають у російському полоні.
Проєкт був представлений через електронну петицію, яка вже зібрала 6 тисяч підписів з необхідних 25 тисяч. В петиції зазначено, що полон є великою проблемою для тисяч українців і їхніх родин, і що необхідно продовжувати боротися за їх повернення.
«Полон ‒ це проблема, яка торкнулася тисяч українців та їхніх сімей. Це не просто фізична неволя, це біль і невідомість, з якими щоденно стикаються наші герої та їхні родини. Ми не можемо забути про тих, хто зараз перебуває у ворожому полоні. Наша спільна відповідальність ‒ нагадувати про них і боротися за їх повернення», — йдеться в петиції.
Проєкт «Прапор Надії» передбачає встановлення чорно-білого прапора поряд із державним прапором України на всіх державних установах та ключових громадських місцях. Чорний колір прапора символізує полон і страждання, а білий — незламну надію на визволення.
Волинський зазначає, що урочисте зняття чорно-білого прапора буде символізувати не лише перемогу, але і завершення боротьби за звільнення кожного полоненого. Проєкт «Прапор Надії» має стати довготривалою ініціативою, що постійно нагадуватиме про полонених як в Україні, так і на міжнародному рівні.
«Урочисте зняття чорно-білого прапора — цей день стане не просто днем радості за звільнених, а символом перемоги, коли кожен герой повернеться додому. Урочисте зняття прапора ознаменує завершення тривалої боротьби за звільнення кожного полоненого», ‒ додає військовий.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.