Держпраці пояснює, чи може працівник розірвати трудовий договір за власною ініціативою при суспільно корисних роботах
21:37, 15 січня 2025
Зазначається, що суспільно корисні роботи не потребують обов’язкової згоди особи на такий трудовий обов’язок, відповідно такий працівник не може звільнитися за власним бажанням.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA
Центральне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці пояснює, чи може працівник розірвати трудовий договір за власною ініціативою при суспільно корисних роботах.
Як зазначають фіхівці, суспільно корисні роботи (трудова повинність) – це види тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану, які провадяться для виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань і сил цивільного захисту, забезпечення функціонування національної економіки та системи забезпечення життєдіяльності населення, а також не можуть бути пов’язані з підприємництвом або іншою діяльністю, спрямованою на одержання прибутку, та до яких належать роботи і послуги, що не потребують, як правило, спеціальної професійної підготовки.
Трудова повинність не потребує обов’язкової згоди особи на такий трудовий обов’язок, відповідно такий працівник не може звільнитися за власним бажанням.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.
Держпраці