День Збройних Сил разом з воїнами!

Screenshot_2

Ось такі повідомленння пишуть українці у соцмережах про президента Зеленського, який День Збройних Сил провів разом з тими, хто має пряме відношення до нього, з військовими. Та не з генералами  у гарних кабінетах, а у полях, саме там, де знаходяться українські воїни, боронячи країну.

Президент Зеленський уникнув зайвого пафосу,а просто поїхав до хлопців і провів з ними час. Він пообідав разом з ними, порозмовляв щодо потреб, побував на позиціях  у зоні проведення Операції об’єднаних сил у Донецькій області.

Screenshot_3

Як повідомляє офіційний сайт Президента України, Володимир Зеленський оглянув бойові позиції та ознайомився з умовами несення служби. Глава держави вшанував полеглих героїв на символічній алеї пам’яті, облаштованій на місці загибелі бійців.

Президент привітав військовослужбовців зі святом і вручив їм державні нагороди та цінні подарунки. Він подякував воїнам за службу.

«Для нас велика честь подякувати вам за те, що бороните кордони нашої держави, охороняєте нашу територіальну цілісність та наш суверенітет», – сказав Президент.

Володимир Зеленський також висловив подяку сім’ям військових за те, що вони дарують героям впевненість і тепло.

«Хочу подякувати від кожного українця за те, що захищаєте наші життя. Бережіть себе, ви герої. Я вдячний вам», – зазначив Глава держави.

Військовослужбовці подарували Президенту пам’ятний сувенір – інсталяцію, складену з осколків ворожих артилерійських снарядів.

Screenshot_4

Screenshot_5

Screenshot_7