У КМДА пояснили, як координують рух поїздів під час ранкових перевезень пасажирів у метро під час тривог

u kmda poyasnili yak koordinuyut rux pod197zdiv pid chas rankovix perevezen pasazhiriv u metro pid chas trivog 673c4144b352e У КМДА пояснили, як координують рух поїздів під час ранкових перевезень пасажирів у метро під час тривог

У КМДА пояснили, як координують рух поїздів під час ранкових перевезень пасажирів у метро під час тривог

23:12, 18 листопада 2024

Після відбою повітряної тривоги транзитні поїзди з електродепо подаються на найбільш завантажені станції.

Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Як відомо, під час повітряних тривог столичний метрополітен цілодобово працює в режимі укриття. Водночас диспетчери ліній метро фактично в ручному режимі управляють і координують рух поїздів, що курсують підземними ділянками під час повітряних тривог. Про це повідомляють у КМДА.
«Для ранкових перевезень пасажирів максимально можливу частину рухомого складу завчасно розміщують у тунелях на “синій” та “зеленій” лініях. Після відбою повітряної тривоги для оперативного перевезення пасажирів подаються транзитні поїзди з електродепо на найбільш завантажені станції. Зокрема, йдеться про станції метро “Осокорки”, “Позняки”, “Дарниця” й “Лівобережна”», — пояснюють у міській держадміністрації.
Окрім того, через масове використання населенням станцій метрополітену як укриття та перебування значної кількості людей на платформах, в оперативному режимі вводяться зміни в роботі деяких станцій, зокрема «Осокорки», «Видубичі», «Арсенальна» та «Хрещатик».
«Станції переводять у режим роботи винятково як укриття, а рух поїздів коригується в залежності від поточної ситуації. Ці зміни вносять винятково з міркувань безпеки, оскільки станції переповнені людьми, відповідно є потенційна загроза тисняви або травмування», — наголошують у КМДА.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Київ
КМДА
війна
транспорт